13.02.2021 Sobota

Tektura i papier: „Karnawał w kolorach fluo” – domowe warsztaty rodzinne

Organizator: Strefa Kultury Wrocław
Data: 13.02.2021
Godzina: 11:00
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: fb.com/barbarakultura
Dodaj do kalendarza
  zobacz na mapie

Bal maskowy, fot. Tekturowo

Bal maskowy, fot. Tekturowo

Kiedy:
luty 13, 2021@11:00 am – 12:00 pm
2021-02-13T11:00:00+01:00
2021-02-13T12:00:00+01:00

Już niedługo ostatni weekend karnawału – czas zabawy, brokatu i mieniących się kolorów! Rodzinne zespoły będą mogły wspólnie projektować przebrania i kostiumy… we własnych domach!

Jak? Katarzyna Bury, twórczyni zajęć, przygotowała specjalne pakiety pełne plastycznych niespodzianek, które zostaną dostarczone do domów wszystkich uczestników! Pudełka będą wypełnione po brzegi materiałami przydatnymi do skonstruowania karnawałowych masek i rekwizytów. Wszystko, co w nich znajdziecie, będzie połyskiwało w jaskrawych kolorach fluorescencyjnych. W sam raz na ostatni taniec balu maskowego!

Jak otrzymać domowy zestaw warsztatowy?

Wystarczy wypełnić formularz i wskazać adres dostawy na terenie Wrocławia. Niezmiennie, pakiety są dedykowane dzieciom w wieku od 4 do 10 lat. Zapisy ruszają 5 lutego o godzinie 12:00, TUTAJ. Liczba zestawów jest ograniczona, a rejestracja kończy się we wtorek w samo południe.

Bonus!

W sobotę, 13 lutego na głównym profilu Facebook Barbary zostanie opublikowane mini wideo z Kasią Bury w roli głównej, która podpowie, jak wykorzystać materiały pakietowe, a tym z Was którzy nie zdążyli się na nie zapisać, w jaki sposób dołączyć do zabawy samodzielnie!  Podzielcie się zdjęciami powstałych dzieł, masek i kostiumów w mediach społecznościowych Barbary (@barbarakultura).

O cyklu:

Weekendowe, rodzinne warsztaty artystyczne dla dzieci (4–10 lat) i ich opiekunów. Katarzyna Bury, prowadząca zajęcia, zaprasza rodziny, które wspólnie z dziećmi lubią malować, budować oraz eksperymentować… we własnym domu! W pierwszym semestrze 2021 roku, dzięki starannie przygotowanym pakietom pełnym plastycznych niespodzianek, zaprojektujemy przebrania i kostiumy karnawałowe, stworzymy własną książkę przestrzenną, przeniesiemy się w świat odkrywców i wynalazców, a wiosną chwytając za farby i pędzle spróbujemy złapać wszystkie odcienie zieleni i namalować najpiękniejszą z makiet!

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo — psycholog, pedagog, animator kultury. Prowadzi wielkoformatowe zajęcia artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury, kolekcjonuje książki obrazkowe > www.tekturowo.wordpress.com.

Terminy nadchodzących warsztatów:
13.02 | Karnawał w kolorach fluo | zapisy ruszają 5.02, TUTAJ | Formularz
6.03 | Książki do patrzenia | zapisy ruszają 26.02
10.04 | Gdzie ta wiosna? | zapisy ruszają 2.04
8.05 | Niezbędnik wynalazcy | zapisy ruszają 30.04

Może będziecie zainteresowani również jednym z pozostałych cykli, które odbywają się w Barbarze? Sprawdźcie je TUTAJ

- Czytaj także

Polecamy

Zobacz więcej