8.05.2021 Sobota

Tektura i papier: „Niezbędnik wynalazcy” – domowe warsztaty rodzinne

Organizator: Strefa Kultury Wrocław
Data: 8.05.2021
Godzina: 11:00
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: fb.com/barbarakultura
Dodaj do kalendarza
  zobacz na mapie

Katarzyna Bury, fot. Marcin Szczygieł

fot. Marcin Szczygieł

Kiedy:
maj 8, 2021@11:00 am – 12:00 pm
2021-05-08T11:00:00+02:00
2021-05-08T12:00:00+02:00

Zespół Barbary zaprasza na ostatnie w tym sezonie domowe warsztaty artystyczne dla najmłodszych w ramach „Tektury i papieru”!

Świat nieustannie galopuje naprzód, każdego dnia ktoś wymyśla nowe przedmioty i wynalazki. Ale czy jest coś, czego bardzo potrzebujemy w codziennym życiu, a jeszcze tego nie ma? Katarzyna Bury, twórczyni warsztatów dla najmłodszych w Barbarze, tym razem przygotowała zadanie dla śmiałych odkrywców i wynalazców! We własnych domach, wraz z całą rodziną, zaprojektują urządzenia, które pomogą nam ulepszyć świat!

Jak? Przygotowaliśmy specjalne pakiety dla młodych wynalazców pełne plastycznych niespodzianek, które zostaną dostarczone do domów wszystkich uczestników. Pudełka będą zawierać materiały przydatne do stworzenia tekturowych gadżetów i nowinek, które wykreujecie we własnym domu.

Jak otrzymać domowy zestaw warsztatowy?

Wystarczy wypełnić formularz i wskazać adres dostawy na terenie Wrocławia. Niezmiennie, pakiety dedykujemy dzieciom w wieku od 4 do 10 lat. Zapisy ruszają 30 kwietnia o godzinie 12:00, na stronie [link: https://www.strefakultury.pl/zapisy-barbara], formularz dostępny TUTAJ. Liczba zestawów jest ograniczona, a rejestracja kończy się we wtorek w samo południe.

Bonus! W sobotę, 8 maja, na głównym profilu Facebook Barbary [link: www.facebook.com/barbarakultura] opublikujemy mini wideo z Kasią Bury w roli głównej, która podpowie, jak wykorzystać materiały pakietowe, a tym z Was którzy nie zdążyli się na nie zapisać, w jaki sposób dołączyć do zabawy samodzielnie!   Zachęcamy do podzielenia się zdjęciami powstałych makiet w mediach społecznościowych Barbary (@barbarakultura).

Zatem do dzieła!

O cyklu

Weekendowe, rodzinne warsztaty artystyczne dla dzieci (4-10 lat) i ich opiekunów. Katarzyna Bury, prowadząca zajęcia, zaprasza rodziny, które wspólnie z dziećmi lubią malować, budować oraz eksperymentować… we własnym domu! W pierwszym semestrze 2021 roku, dzięki starannie przygotowanym pakietom pełnym plastycznych niespodzianek, zaprojektujemy przebrania i kostiumy karnawałowe, stworzymy własną książkę przestrzenną, przeniesiemy się w świat odkrywców i wynalazców, a wiosną chwytając za farby i pędzle spróbujemy złapać wszystkie odcienie zieleni i namalować najpiękniejszą z makiet!

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo — psycholog, pedagog, animator kultury. Prowadzi wielkoformatowe zajęcia artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury, kolekcjonuje książki obrazkowe > www.tekturowo.wordpress.com.

Nagrania będące wstępem do poprzednich warsztatów w ramach „Tektury i papieru” dostępne są na stronie: [link: https://strefakultury.pl/tektura-papier/]. 

Może będziecie zainteresowani również jednym z pozostałych cykli, które odbywają się w Barbarze? Sprawdźcie je na stronie Barbary: [link: https://strefakultury.pl/places/barbara/].

- Czytaj także

Polecamy

Zobacz więcej