16.01.2023 Poniedziałek

Program WEEKENDU OTWARCIA Impart Centrum oraz Firleja!

Dwie nowe lokalizacje koncertowe Strefy Kultury Wrocław – Impart Centrum przy ul. Piłsudskiego 19 oraz Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56 otworzą się dla Państwa już na początku marca. W programie wyjątkowe wydarzenia!

Mapa, fot. Adam Trzaska

Patrick the Pan, fot. Borys Borecki

Podczas uroczystego WEEKENDU OTWARCIA Impart Centrum oraz Firleja między 3 a 5 marca wystąpi Urszula Dudziak, Paweł Domagała, Patrick the Pan oraz Mapa, a spektakl „Karmelek” otworzy dedykowany najmłodszym cykl FIRLEJ DZIECIOM.

Impart Centrum

4 marca scenę Impart Centrum zainauguruje koncert wybitnej polskiej wokalistki i kompozytorki jazzowej – Urszuli Dudziak, która w tym roku świętuje swoje 80 urodziny. A już następnego dnia na scenie przy ul. Piłsudskiego 19 wystąpi aktor i piosenkarz Paweł Domagała, promujący swoją najnowszą płytę „Narnia”.

Firlej

3 marca w Firleju odbędzie się podwójny koncert w ramach WEEKENDU OTWARCIA. Wystąpi Patrick The Pan, obchodzący w tym roku 10-lecie swojej działalności artystycznej oraz wrocławska artystka Magda Pasierska, czyli Mapa, promująca swój najnowszy album „Wzywam Cię”. Natomiast 5 marca zapraszamy najmłodszych wielbicieli piesków na spektakl „Karmelek” w ramach cyklu FIRLEJ DZIECIOM, będącego kontynuacją znanego już IMPART DZIECIOM.

Program WEEKENDU OTWARCIA:

Patrick The Pan | Mapa

3 marca | godz. 20:00

Firlej, ul. Grabiszyńska 56

Urszula Dudziak

4 marca | godz. 19:00

Impart Centrum, ul. Piłsudskiego 19

Bilety: KLIK

FIRLEJ DZIECIOM: spektakl „Karmelek”

5 marca | godz. 12:00

Firlej, ul. Grabiszyńska 56