28.02.2021 Niedziela

Gościnnie: „Telewizja kłamie” – spektakl komediowy (nowy termin)

Data: 28.02.2021
Cena biletu: 110 PLN - I miejsca
95 PLN - II miejsca
Miejsce wydarzenia: Impart

Luty 28, 2021@5:00 pm – 6:30 pm
2021-02-28T17:00:00+01:00
2021-02-28T18:30:00+01:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że spektakl „Telewizja kłamie” zaplanowany na 3 grudnia zostaje przeniesiony na 28 lutego 2021 na godzinę 17:00.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin koncertu, prosimy o zwrot biletów  na poniższych zasadach:

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl
prosimy o wysłanie maila na adres: bow@strefakultury.pl w tytule wpisując „zwrot biletów”, a w treści podając: imię i nazwisko kupującego, nazwę wydarzenia i numer ID transakcji.

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.eventim.pl
otrzymacie Państwo informację o wszelkich zmianach terminów poszczególnych wydarzeń lub zasadach zwrotu biletów bezpośrednio od serwisu Eventim

– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką można zwracać w miejscu zakupu.

„Telewizja kłamie” to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu.

Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,
Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,
Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,
Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop… i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu.

Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się… ze śmiechu.