8.02.2019 Piątek

Zajęcia w Pracowni Komuny Paryskiej 45

Obecni menadżerowie Pracowni Komuny Paryskiej 45 – kolektyw Novy Ruch Teatr – w lutym zaprasza na aktualnie trwające zajęcia.

fot. Dominika Ottenbreit

W każdy poniedziałek prowadzone są kursy plastyczne dla dzieci (17:00-18:00), a po 18:00 warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych. Oba działania są częścią przygotowań do specjalnego performansu „Trójkąt/Głowa”. Z kolei we wtorki (od godz. 17:00) warto przyjść do Pracowni na popołudniowe czytanki dla dzieci i rodziców! Udział we wszystkich działaniach jest bezpłatny.

Pracownia funkcjonująca w ramach programu „Sąsiadujemy” Strefy Kultury Wrocław jest przestrzenią stworzoną z myślą o mieszkańcach Wrocławia, szczególnie Przedmieścia Oławskiego. Kolektyw Novy Ruch Teatr prowadzący Pracownię, tworzy z mieszkańcami Teatr Komuny Paryskiej.

Program

W każdy poniedziałek w godz. 17:00-18:00 odbywają się: Pracownia: zajęcia plastyczne dla dzieci

W każdy poniedziałek w godz. 18:00-20:00 odbywają się: Pracownia: warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych

W każdy wtorek o godz. 17:00 odbywają się Pracownia: czytanki dla najmłodszych i ich rodziców